ADWOKAT – GOSTYŃ

&

Skontaktuj się z nami i uzyskaj analizę prawną swojej sprawy

Życie potrafi zaskakiwać zrządzeniami losu, nierzadko wplątując nas w konflikty o charakterze prawnym. Mogą one przybierać rozmaity rodzaj. Nieraz zmuszeni jesteśmy występować przeciwko drugiej osobie lub instytucji na drogę sądową, w innym przypadku sami możemy zostać pozwani. W takiej sytuacji niezbędny jest profesjonalny adwokat. Gostyń to miejsce, w którym prowadzimy swoją kancelarię, ale usługi świadczymy na terenie całej Polski.

    Prowadzimy kompleksową obsługę prawną, która dotyczy wszystkich specjalizacji. Doradzamy w bieżącej obsłudze prawnej osób fizycznych oraz firm. Doradzamy również w zakresie w branży TSL. Na podstawie obowiązującego prawa przewozowego, zabezpieczamy transakcje i dbamy o korzyści interesów naszego klienta,
    Reprezentujemy klientów przed organami sprawiedliwości. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa budowlanego, gospodarczego i karnego. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, wykazując maksymalne zaangażowanie,
    Brak płatności od kontrahenta to najgorsza bolączka biznesu. Przekłada się ona na utratę płynności finansowej, uniemożliwienie prowadzenia dalszych inwestycji, a w efekcie duże straty dla firmy. Prowadzimy skuteczne działania windykacyjne. Z powodzeniem i zgodnie z obowiązującym prawem odzyskujemy należności, ścigamy dłużników i pomagamy zabezpieczyć zapisy umowy. Zajmujemy się wszystkimi etapami dochodzenia roszczeń, od negocjacji z dłużnikiem, przez przedsądowe wezwania do zapłaty, do ostatecznego reprezentowania wierzyciela w sądzie.

ZADZWOŃ DO NAS

Adwokat Piotr Markowski

Radca prawny Piotr Michałowski

NAPISZ DO NAS


 

 

O KANCELARII

&

Nasza kancelaria prawnicza oferuje kompleksową obsługę zarówno osób fizycznych, jak i firm czy instytucji. Pomoc adwokacka może mieć charakter jednorazowy lub stałej opieki, którą cechuje regularne prowadzenie wszystkich spraw o charakterze prawnym. Oferujemy zarówno usługi doradcze, jak i przejmujemy pełne reprezentowanie klienta przed wszystkimi organami wymiaru sprawiedliwości.

Aby nawiązać kontakt i skorzystać z naszej pomocy prawnej, można wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie, podając dane kontaktowe oraz krótko opisać problemu. Można umówić także spotkanie drogą telefoniczną.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: +48 507 039 346, +48 694 281 190