EGZEKUCJA DŁUGÓW – POZNAŃ

&

Skontaktuj się z nami i uzyskaj analizę prawną swojej sprawy

EGZEKUCJA TERMINOWEJ REALIZACJI ZOBOWIĄZAŃ

Płynność finansowa daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dwóch bardzo istotnych wartości. Niestety, zaburzenie równowagi płynności finansowej to rzecz, która może spotkać każdego z nas. W przypadku prowadzenia przedsiębiorstwa w dużej mierze zależy od terminowej realizacji zobowiązań przez kontrahentów. Egzekucja długów przez osoby prywatne może zabrać sporo czasu i kosztować sporo nerwów. W dodatku często kończy się brakiem skuteczności. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o filary swojego bezpieczeństwa. I to jest nasze zadanie!

Nasza kancelaria zapewnia profesjonalną i efektywną pomoc w zakresie egzekucji długów dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Nasz teren działania to głównie Poznań i cała Wielkopolska, jednak nie wykluczamy współpracy na terenie całego kraju. Zajmiemy się każdym etapem windykacji. Prowadzimy polubowne próby załagodzenia roszczeń, jak i wszelkie procedury windykacji sądowych. Egzekucja długów to jedna z naszych specjalności! Odzyskujemy należności z tytułu: faktur za dostawy i usługi, umów pożyczki, umów cywilnoprawnych pisemnych i ustnych, umów o pracę, zaliczek, kar umownych, opłat likwidacyjnych z polisolokat inwestycyjnych oraz spraw rozwodowych. Nasza kancelaria nie tylko umożliwi terminową zapłatę należności, ale jednocześnie zadba o zachowanie dobrych relacji z dłużnikami.

Myślimy przyszłościowo! Nasi specjaliści zadbają o Twoje bezpieczeństwo już na etapie zawierania umów lub przeprowadzania transakcji. Doradzimy w jaki sposób najlepiej zabezpieczyć Twoje wierzytelności, powiemy jak uniknąć problemu egzekucji długów jeszcze przed jego powstaniem, poinformujemy o możliwych zagrożeniach, wdrożymy najlepsze rozwiązania. Wszystko z myślą o Twojej przyszłości.

Jednocześnie nasza kancelaria prowadzi doradztwo prawne w zakresie poprawy funkcjonowania i rentowności przedsiębiorstwa, restrukturyzacji zadłużenia lub likwidacji podmiotów gospodarczych, a także reprezentuje wierzycieli w postępowaniu upadłościowym. Tym samym zapewniamy pełen wachlarz obsługi prawnej z zakresu windykacji na terenie Poznania i całego kraju.

ZADZWOŃ DO NAS

Adwokat Piotr Markowski

Radca prawny Piotr Michałowski

NAPISZ DO NAS


 

 

NASZE BIURA:

&

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: +48 507 039 346, +48 694 281 190