KANCELARIA – POZNAŃ

&

Skontaktuj się z nami i uzyskaj analizę prawną swojej sprawy

Markowski & Michałowski Kancelaria Prawna S.C. świadczy kompleksową i profesjonalną pomoc prawną dla każdego. Wieloletnie doświadczenie zawodowe i solidne wykształcenie naszych specjalistów pozwalają na znalezienie najlepszych rozwiązań i realnej pomocy dla naszych klientów. Poznaj nas!

Nasza kancelaria powstała w 2016 roku z połączenia dwóch, wcześniej istniejących indywidualnych kancelarii prawnych – radcy prawnego Piotra Michałowskiego oraz adwokata Piotra Markowskiego. Dzięki połączeniu sił udało się stworzyć profesjonalny podmiot prawny o szerokim spektrum doświadczenia, fachu i wiedzy. Jesteśmy członkami Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu oraz Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Nasza kancelaria specjalizuje się szczególnie w sprawach takich jak: spory sądowe, prawo spadkowe i dziedziczenie, prawo rodzinnym, polisolokaty, prawo pracy, ochrona praw dłużników, logistyka i transport, windykacja niezależności, prawo karne, nieruchomości oraz inwestycje budowlane, prawo lokalowe, kontrakty handlowe, doradztwo korporacyjne, odszkodowania oraz ubezpieczenia, sprawy spółdzielniane oraz wspólnotowe, czy kwestiach mieszkaniowych, a także problemach związanych z samorządami terytorialnymi. Nasz obszar działań to głównie Poznań i okolice, jednak podejmiemy się współpracy na terenie całego kraju.

Zapewniamy usługi prawnicze w zakresie pomocy doraźnej, jak i stałą, w pełni kompleksową obsługę prawną. Drzwi naszej kancelarii w Poznaniu są otwarte dla każdego! Nasi klienci to mali, średni i duzi przedsiębiorcy sektora prywatnego, klienci indywidualni, instytucje państwowe i samorządowe. Zajmujemy się sprawami z zakresu prawa cywilnego, handlowego, prawa pracy, gospodarczego czy handlowego. Koncentrujemy się zrozumieniu Twoich potrzeb i osiągnięciu wyznaczonych celów. Znajdujemy skuteczne rozwiązania, dobieramy profesjonalne narzędzia, dbamy o dobre relacje i kulturę współpracy. Z nami zadbasz o bezpieczeństwo swoje i swojego biznesu.

ZADZWOŃ DO NAS

Adwokat Piotr Markowski

Radca prawny Piotr Michałowski

NAPISZ DO NAS


 

 

NASZE BIURA:

&

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: +48 507 039 346, +48 694 281 190