&

Skontaktuj się z nami i uzyskaj analizę prawną swojej sprawy

Prawo ściśle określa pewne stosunki, które łączą relacje między stronami. Jego charakter jest jednak dość zawiły, często wprowadza niejasności, które prowadzą do sporów. W takiej sytuacji, samodzielne dochodzenie swoich racji, może być wyjątkowo trudne. Warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy świadczą kompleksową ochronę interesów danej strony. Taką misję ustanowiła sobie nasza kancelaria prawna. Gostyń to lokalizacja oddziału kancelarii, której siedziba główna znajduje się w Poznaniu.

  prawnej kierowana jest zarówno do podmiotów biznesowych, jak i osób prywatnych. Kancelaria prowadzi stałą, regularną opiekę nad sprawami swojego klienta, jak również podejmuje się pojedynczych spraw, w zależności od potrzeby kontrahenta. Świadczymy usługi z zakresu doradztwa, jak i pełnego reprezentowania przed organami sprawiedliwości,
   kancelarii jest obsługa prawna związana z branżą TSL. Skuteczność zarówno w sprawach związanych z zabezpieczaniem umów czy windykacji należności wynika z wieloletniego doświadczenia związanego ze sprawami dotyczącymi transportu, jak i logistyki. Prawo przewozowe posiada wiele niejasnych zapisów, które mogą być przyczyną niewłaściwej interpretacji, która w konsekwencji działa na niekorzyść jednej ze stron kontraktu,
    zapraszamy wszystkich potrzebujących specjalistycznej pomocy prawnej. Kancelaria obsługuje klientów z całej Polski. W celu umówienia spotkania najprościej będzie wypełnić formularz zgłoszeniowy opublikowany lub skontaktować się drogą telefoniczną. We wniosku należy sprecyzować czego dotyczy sprawa oraz podać swoje dane kontaktowe. Cena za wykonanie usługi ustalana jest indywidualnie, w zależności od stopnia trudności sprawy oraz jej charakteru.

    ZADZWOŃ DO NAS

    Adwokat Piotr Markowski

    Radca prawny Piotr Michałowski

    NAPISZ DO NAS


     

     

    OFERTA

    &

    Nasza oferta dotyczy szerokiej gałęzi prawa w jego najważniejszych aspektach. Kancelaria oferuje obsługę z zakresu skutecznej windykacji należności, która zapewnia ciągłość finansową i zabezpieczenie interesów kontrahenta. Działalność obejmuje także opiekę nad procesem zawierania kontraktów. Dotyczy to zarówno wczesnej fazy, już na etapie przygotowywania projektu działania i umowy o współpracę, jak i nadzorowania jej przebiegu.

    Oferujemy doradztwo i reprezentowanie klienta w sprawach karnych, prowadzimy doradztwo korporacyjne, obsługę spraw dotyczących spółdzielni mieszkaniowych, reprezentujemy klienta w sporach dotyczących odszkodowań, ubezpieczeń, prawa pracy czy nieruchomości.

    Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: +48 507 039 346, +48 694 281 190