KANCELARIA PRAWNA – POZNAŃ

&

Skontaktuj się z nami i uzyskaj analizę prawną swojej sprawy

NASZA KANCELARIA PRAWNA

Dzisiejsze czasy są niezwykle dynamiczne, każdego dnia żyjemy w szybko i intensywnie. Istnieje wiele sytuacji, w których niezbędna okazuje się pomoc prawna. Zdarzenia o konsekwencjach prawnych mogą się zdarzyć w każdym momencie – w najbliższym czasie lub w odległej przyszłości. Pewne jest jedno – warto się na nie przygotować. Markowski & Michałowski Kancelaria Prawna S.C. zadba o bezpieczeństwo Twoje i Twojego mienia.

Nasza kancelaria prawna stawia sobie za cel znalezienie optymalnego rozwiązania dla każdego klienta, niezależnie od charakteru jego sprawy. Rozwijamy się i dążymy do doskonałości. Dlatego w 2016 roku postanowiliśmy połączyć siły dwóch niezależnych kancelarii prawnych Partnerów Zarządzających, aby zgromadzić wiedzę oraz doświadczenie. Poznań to miejsce siedziby naszej firmy, jednak nasze usługi skierowane są przede wszystkim do mieszkańców i przedsiębiorców z terenu całej Wielkopolski oraz kraju.

Okazujemy szacunek dla indywidualności, dlatego dbamy o spersonalizowane podejście, znalezienie optymalnych narzędzi i rozwiązań. Jesteśmy elastyczni. Nasza kancelaria prawna tworzy rozwiązania skrojone na miarę każdego klienta. Prawo cywilne, handlowe, pracy, gospodarcze czy handlowe?! Pomożemy! Specjalizujemy się w sprawach takich jak: spory sądowe, prawo spadkowe czy rodzinne, polisolokaty, prawo pracy, ochrona praw dłużników, logistyka oraz transport, windykacja niezależności, prawo karne, nieruchomości i inwestycje budowlane, prawo lokalowe, kontraktach handlowe, doradztwo korporacyjne, odszkodowania oraz ubezpieczenie, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe.

Markowski & Michałowski Kancelaria Prawna S.C. zabiega o doprowadzenie do sprawnego i satysfakcjonującego finału Twojej sprawy. Analizujemy, doradzamy i negocjujemy, zajmiemy się przygotowaniem: wniosków, pozwów, pism przedprocesowych i procesowych, umów, ugód i regulaminów oraz zapewniamy reprezentację przed sądami wszystkich instancji oraz organami administracji publicznej. Świadczymy kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych. Nasza kancelaria prawna nastawiona jest na wysoką jakość obsługi klienta oraz długofalową relację opartą na zaufaniu. Bo Twój sukces, to nasz sukces!

ZADZWOŃ DO NAS

Adwokat Piotr Markowski

Radca prawny Piotr Michałowski

NAPISZ DO NAS


 

 

NASZE BIURA:

&

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: +48 507 039 346, +48 694 281 190