LIKWIDACJA SZKÓD TRANSPORTOWYCH

&

Skontaktuj się z nami i uzyskaj analizę prawną swojej sprawy

SZKODY TRANSPORTOWE – POMOC PRAWNA

Kancelaria Markowski & Michałowski Kancelaria Prawna S.C. w szczególności specjalizuje się w zakresie branży transportu i spedycji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu funkcjonowania łańcucha dostaw, dzięki temu oferujemy profesjonalne doradztwo prawne na rzecz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w branży TSL.

Branża transportowa rozwija się niezwykle szybko. Niestety, świadomość środowiska transportowego w zakresie praw i obowiązków podmiotów uczestniczących w łańcuchu dostaw, okazuje się być niewystarczająca. Nasza kancelaria świadczy usługi mające zabezpieczyć prawa klientów jeszcze na etapie konstruowania kontraktu, chroniąc jego i posiadane mienie. Chcąc oszczędzić sobie przynajmniej części potencjalnych kłopotów w przyszłości, warto zaufać nam już dziś.

Z racji swojego charakteru, transport i spedycja mogę często borykać się z problemem, takim jak likwidacja szkód transportowych. Jedno niespodziewane wydarzenie generuje wiele niekomfortowych sytuacji. Usługa przeznaczona jest dla firm przewozowych i spedycyjnych w przypadkach powstania szkód transportowych. Pomagamy w każdym etapie sprawy – zgłaszamy szkody do likwidacji w imieniu Klienta, informujemy o stanie likwidacji szkody oraz weryfikujemy jej prawidłowość, sprawdzamy zasadność stanowiska ubezpieczycieli, tworzymy procedury reklamacyjne, opiniujemy stanowiska ubezpieczycieli oraz odpowiadamy na nie, reprezentujemy klientów przed organami sądowymi. Zajmiemy się tymi sprawami za Ciebie! Likwidacja szkód transportowych to dla nas codzienność. Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm pozwalają w sposób skuteczny i sprawny rozwiązać Twój problem.

Oferujemy obsługę prawną skrojoną według potrzeb. Cechuje nas wysoka jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejście do klienta. Zajmujemy się jednorazową pomocą prawną, a także stałą współpracą z klientami na terenie całego kraju. Z nami Twoje interesy są w dobrych rękach. Zaufaj doświadczeniu.

ZADZWOŃ DO NAS

Adwokat Piotr Markowski

Radca prawny Piotr Michałowski

NAPISZ DO NAS


 

 

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: +48 507 039 346, +48 694 281 190