WINDYKACJA DŁUGU – POZNAŃ

&

Skontaktuj się z nami i uzyskaj analizę prawną swojej sprawy

KOMPLEKSOWA WINDYKACJA DŁUGU

Odzyskiwanie pieniędzy jest czynnością stresującą, dla wielu niekomfortową, a często także trwa dość długo. Starasz się odzyskać swoje pieniądze od dłużnika? Bezskutecznie? Skuteczna windykacja długu to zadanie dla specjalistów. Nasza kancelaria zajmie się nim. Jesteśmy tam, gdzie nasz klient. Poznań to miejsce naszej siedziby, jednak oferta dotyczy terenu całego kraju.

Prowadzimy profesjonalną i kompleksową windykację długu w każdym z jej poszczególnych etapów. Nasze usługi dotyczą zarówno osób fizycznych, jak i firm, łącznie z windykacją małych zadłużeń oraz windykacją międzynarodową. Prowadzimy polubowne próby zaspokojenia roszczeń, jak i wszelkie procedury windykacji sądowych. Posiadamy solidne, wieloletnie doświadczenie w zakresie egzekucji długów. Odzyskujemy należności z tytułu: faktur za dostawy i usługi, umów pożyczki, umów pisemnych i ustnych, umów o pracę, niewykonania umowy, zaliczek, kar umownych, spraw przedawnionych, opłat likwidacyjnych z polisolokat inwestycyjnych, a także spraw rozwodowych. Sprawna windykacja długu naszego klienta to dla nas priorytet. Nie zwlekamy, działamy!

CHRONIMY CIEBIE I TWOJE MIENIE

Do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy indywidualnie – każdorazowo analizujemy sytuację klienta i znajdujemy optymalne rozwiązanie, które wdrażamy w życie dzięki profesjonalnym, wypracowanym narzędziom. Dbamy o kulturę i dobre relacje z dłużnikiem. Staramy się, aby windykacja długu naszego klienta przebiegła w najbardziej kompromisowy sposób. Wiemy, że chwilowe długi kontrahenta nie skreślają go na zawsze z listy wartościowych kooperantów. Dlatego prowadzone rozmowy odbywają się w sposób partnerski, a jednocześnie stanowczy i zdecydowany, aby chronić Ciebie i Twoje mienie.

Nasza fachowa wiedza oraz wieloletnie doświadczenie sprawi, że windykacja długu okaże się łatwiejsza i szybsza niż myślisz. Jesteśmy skutecznym narzędziem w walce o odzyskanie Twoich pieniędzy. Działamy na terenie Poznania i całego kraju.
Sprawdź nas!

ZADZWOŃ DO NAS

Adwokat Piotr Markowski

Radca prawny Piotr Michałowski

NAPISZ DO NAS


 

 

NASZE BIURA:

&

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: +48 507 039 346, +48 694 281 190